Jakość i obsługa

Gwarantujemy, że opracowanie jest wykonalne i spełnia najwyższe wymagania serwisowe wykonując testy żywotności, w których po milionach cykli użytkowania części zachowują swoje pierwotne właściwości mechaniczne. Do tego celu używamy stanowisk kontrolnych, na których możemy testować w tym samym cyklu do trzech naprężeń jednocześnie, przy dużych walcach wykonujemy testy do 15TN i 15Hz, przy małych do 5TN i 50Hz. Innym wykonywanym przez nas testem jest kombinacja skręcania osiowego, dzięki któremu możemy się dowiedzieć, jak ulepszyć konstrukcję, a tym samym uzyskać lepszą jakość opracowanego produktu.

W zależności od tego, na ile istotna jest dana część, kontrolujemy też przyczepność, gwarantując tym samym prawidłowe wykonanie procesu produkcyjnego. Kontrole te są planowe i zapewniają stabilną produkcję gwarantując jakość wyrobów. Testy te polegają bądź na rozdarciu połączenia między metalem a gumą bądź na jego rozerwaniu, po przyłożeniu rosnącej siły osiowej.

Jakość obsługi jest ważnym filarem naszej organizacji: dzięki dobremu planowaniu możemy zapewnić serwis tygodniowy, miesięczny… zależnie od potrzeb naszych klientów.

Posiadamy magazyn wyrobów gotowych, a nasi dostawcy znajdują się w pobliżu. Dzięki temu możemy zapewnić konkurencyjne terminy, począwszy od projektu poprzez opracowanie produktu i dostarczenie jego wzorów, aż po końcową dostawę wyrobów gotowych.